E-SHOP


Singl "Čarodějka" link ke stažení, 2023

Cena: 20 Kč

Singl Čarodějka v digitální formě. Po zaplacení obdržíte link ke stažení hudby ve WAV a MP3 formátu. Můžete si tak singl koupit digitálně přímo od nás, čímž nás podpoříte víc, než když ho koupíte přes jiné servery, kde si vždy strhávají nějaký poplatek.

ks toho zboží

CD "Angels and beasts" 2022

Cena: 300 Kč

Čtvrté album kapely ovšem ANGLICKÁ VERZE. Hudba je stejná, ale texty jsou v angličtině. Album obsahuje bonus Of love, of war, of blood. 55 minut symphonic-power metalu s muzikálovými prvky a s příměsí dalších žánrů. CD je lisované, barevně potisklé, s barevným obalem a bookletem obsahujícím texty. V případě zaslání poštou bude k ceně CD připočítána cena dobírky. Je možné si domluvit předání v Brně.

ks toho zboží

CD "Andělé a bestie" 2020

Cena: 300 Kč

Čtvrté album kapely. 60 minut symphonic-power metalu s muzikálovými prvky a s příměsí dalších žánrů. Dvě písničky na albu jsou anglicky zpívané verze českých písniček. CD je lisované, barevně potisklé, s barevným obalem a bookletem obsahujícím texty. V případě zaslání poštou bude k ceně CD připočítána cena dobírky. Je možné si domluvit předání v Brně.

ks toho zboží

CD "Za hradbami času" 2017

Cena: 250 Kč

Třetí album kapely. 50 minut epického metalu s prvky filmové hudby a příměsí dalších žánrů. Zejména folk metalu. CD je lisované, barevně potisklé, s barevným obalem a bookletem obsahujícím texty. V případě zaslání poštou bude k ceně CD připočítána cena dobírky. Je možné si domluvit předání v Brně.

ks toho zboží

CD "V tmách & Zapomenuté příběhy" 2021

Cena: 250 Kč - JEN DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Dvojablum V tmách a Zapomenuté příběhy. Jedná se o reedici prvních dvou alb kapely. Hudba je originální, beze změn, takže nebudete o nic ochuzeni. Na CD jsou navíc dva bonusy, Fennel bride a Voice inside. CD je barevně potisklé, s barevným obalem a bookletem obsahujícím oba dva originální booklety a nové dvoustrany. Booklet je v podobě plakátu. Po vyprodání této várky nebude album V tmách ani Zapomenuté příběhy již fyzicky k dostání. Ani samostatně ani v podobě tohoto dvojalba. V případě zaslání poštou bude k ceně CD připočítána cena dobírky. Je možné si domluvit předání v Brně.

ks toho zboží

tričko RN černé klikni pro celkový náhled

Tričko Rosa Nocturna černé

Cena: 400 Kč

Tričko černé s logem kapely ve předu a vzadu a růží na ramenou. Jedná se o sítotisk na tričkách Adler. V objednávce si nezapomeňte napsat o Vaši velikost a jestli chcete unisex nebo dámské. V případě zaslání poštou bude k ceně připočítána cena dobírky. Je možné si domluvit předání v Brně.

ks toho zboží

tričko RN šedé klikni pro celkový náhled

Tričko Rosa Nocturna šedé/ash

Cena: 400 Kč

Tričko šedé/ash s logem kapely vpředu a vzadu a růží na ramenou. Jedná se o sítotisk na tričkách Adler. V objednávce si nezapomeňte napsat o Vaši velikost a jestli chcete unisex nebo dámské. V případě zaslání poštou bude k ceně připočítána cena dobírky. Je možné si domluvit předání v Brně.

ks toho zboží

Tričko Andělé a bestie černé - unisex S a M

Cena: 400 Kč

Tričko černé s designem alba Andělé a bestie. Jedná se o sítotisk na tričkách Adler. V objednávce si nezapomeňte napsat o Vaši velikost a jestli chcete unisex nebo dámské. V případě zaslání poštou bude k ceně připočítána cena dobírky. Je možné si domluvit předání v Brně.

ks toho zboží

Tričko Andělé a bestie bílé - dámské S, unisex M a L

Cena: 400 Kč

Tričko bílé s designem alba Andělé a bestie. Jedná se o sítotisk na tričkách Adler. V objednávce si nezapomeňte napsat o Vaši velikost a jestli chcete unisex nebo dámské. V případě zaslání poštou bude k ceně připočítána cena dobírky. Je možné si domluvit předání v Brně.

ks toho zboží

Tričko Andělé a bestie oranžové - dámské S a M, unisex L

Cena: 400 Kč

Tričko oranžové s designem alba Andělé a bestie. Jedná se o sítotisk na tričkách Adler. V objednávce si nezapomeňte napsat o Vaši velikost a jestli chcete unisex nebo dámské. V případě zaslání poštou bude k ceně připočítána cena dobírky. Je možné si domluvit předání v Brně.

ks toho zboží

Tričko Andělé a bestie zelené - unisex S, M, L

Cena: 400 Kč

Tričko zelené s designem alba Andělé a bestie. Jedná se o sítotisk na tričkách Adler. V objednávce si nezapomeňte napsat o Vaši velikost a jestli chcete unisex nebo dámské. V případě zaslání poštou bude k ceně připočítána cena dobírky. Je možné si domluvit předání v Brně.

ks toho zboží

tričko bílé klikni pro celkový náhled

Tričko bílé - unisex XL a XXL, poslední kusy

Cena: 300 Kč

Tričko bílé s designem řetězu a trnů. Dostupné velikosti XL, XXL. V objednávce si nezapomeňte napsat o Vaši velikost. V případě zaslání poštou bude k ceně CD připočítána cena dobírky. Je možné si domluvit předání v Brně.

ks toho zboží

Dřevěný USB Flash disk

Cena: 250 Kč

Krásný dřevěný Flash disk USB 2.0, kapacita 16 GB. Na jedné straně logo Rosa Nocturna, na druhé růže kapely. Víčko je na magnetickém principu. Flash je prázná. Pokud si ovšem současně objednáte digitálně naši hudbu, na flashku vám ji nahrajeme ve wav formátu i s bookletem.

ks toho zboží

Dřevěný USB Flash disk s veškerou diskografií

Cena: 666 Kč

Krásný dřevěný Flash disk USB 2.0, kapacita 16 GB. Na jedné straně logo Rosa Nocturna, na druhé růže kapely. Víčko je na magnetickém principu. na Flashce vám současně pošleme veškerou diskografii, všechnu doposud vydanou hudbu, ve formátu wav. Samozřejmostí jsou booklety. Dále na ní najdete všechny naše klipy, promo fotky a můžete se těšit i na nějaký ten bonusový materiál.

ks toho zboží

Medová slivovice Rosa Nocturna 0.7l

Cena: 400 Kč

Medová slivovice namíchaná přesně jako hudba Rosy Nocturny.

ks toho zboží

Korbel velký

Cena: 290 Kč

Velký keramický korbel (cca půl litr) s logem Rosy Nocturny. Aby vám váš oblíbený mok lépe chutnal. Vybete si pravou či levou variantu, na které straně chcete ucho hrnku, a napište nám to do poznámky v objednávce.

ks toho zboží

Korbel malý

Cena: 240 Kč

Malý keramický korbel (cca 3 dcl) s logem Rosy Nocturny. Aby vám váš oblíbený mok lépe chutnal. Vybete si pravou či levou variantu, na které straně chcete ucho hrnku, a napište nám to do poznámky v objednávce.

ks toho zboží

Půllitr

Cena: 250 Kč

Půllitr s logem a růží Rosy Nocturny. Logo je po celém obvodu. Aby vám váš oblíbený mok lépe chutnal.

ks toho zboží

Hrnek

Cena: 150 Kč

Skleněný hrnek s logem a růží Rosy Nocturny (cca 3 dcl). Logo je po celém obvodu. Aby vám váš oblíbený mok lépe chutnal.

ks toho zboží

Placka

Cena: 20 Kč

Připínací kovová placka 44 mm

ks toho zboží

Propiska

Cena: 40 Kč

Kvalitní kovová propiska s logem Rosa Nocturna.

ks toho zboží

Vůně do auta

Cena: 50 Kč

Opravdu příjemná vůně do auta s motivem Rosa Nocturna.

ks toho zboží

Otvírák

Cena: 30 Kč

Zelený kovový otvírák Rosa Nocturna.

ks toho zboží

Dřevěné designové trsátko

Cena: 50 Kč

Dřevěné trskátko se jménem jednoho z kytaristů. Přestože lze s trsátkem hrát, je to spíše designový doplňek, který si můžete nechat podepsat. Pří koupi do zprávy napište se kterým jménem trsátko chcete a zda s logem či motivem trička.

ks toho zboží

Kniha Tajemství černé dámy

Cena: 390 Kč

Knihu napsala Kataeřina Loučková a na její motivy vznikla písnička Lykantropie. Jedná se o historizující romantickou fantasy. Jediná exkluzivní možnost jak získat tuto knihu s věnováním Rosy Nocturny.

Urozená panna Malwina uvěřila zemanu z Vlčiště, který jí slíbil pomoc, a namísto dohodnutého sňatku zvolila útěk z domova. K čemu je však ochránce, který se ze dne na den stal psancem?

Bergar z Vlčiště přijal závazek postarat se o příbuznou svého přítele, při návratu domů však zjistil, že kdo vystoupal vysoko, padává hluboko a rychle. Na krku mu zůstala panna, jež má podivné sklony léčit pouhým dotekem, a jemu z dědictví po otci zbyla jen ta problematičtější část.

Malwina, vychovaná ve víře, že magie je temná a zlá síla, se poprvé setkává s tvory z děsivých mýtů a Bergar se zas nemůže rozhodnout mezi spravedlností a pomstou.

ks toho zboží

Náušnice

Cena: viz foto podle druhu

Ručně vyráběné náušnice. Při objednání si napište, které chcete. Na koncertech si můžete vybrat ještě z více druhů.

ks toho zboží

Album "Angels and beasts" link ke stažení, 2022

Cena: 200 Kč

Album Angels and beasts (ANGLICKÁ VERZE) v digitální formě. Po zaplacení obdržíte link ke stažení hudby ve WAV formátu i s bookletem. Bez zasílání CD. Můžete si tak album koupit digitálně přímo od nás, čímž nás podpoříte víc, než když ho koupíte přes jiné servery, kde si vždy strhávají nějaký poplatek.

ks toho zboží

Album "Andělé a bestie" link ke stažení, 2020

Cena: 200 Kč

Album Andělé a bestie v digitální formě. Po zaplacení obdržíte link ke stažení hudby ve WAV formátu i s bookletem. Bez zasílání CD. Můžete si tak album koupit digitálně přímo od nás, čímž nás podpoříte víc, než když ho koupíte přes jiné servery, kde si vždy strhávají nějaký poplatek.

ks toho zboží

Album "Za hradbami času" link ke stažení, 2017

Cena: 150 Kč

Album Za hradbami času v digitální formě. Po zaplacení obdržíte link ke stažení hudby ve WAV formátu i s bookletem. Bez zasílání CD. Můžete si tak album koupit digitálně přímo od nás, čímž nás podpoříte víc, než když ho koupíte přes jiné servery, kde si vždy strhávají nějaký poplatek.

ks toho zboží

Dvojalbum "V tmách & Zapomenuté příběhy" link ke stažení, 2016

Cena: 150 Kč

Dvojalbum V tmách a Zapomenuté příběhy v digitální formě. Bez zasílání CD. Po zaplacení obdržíte link na stažení alba ve WAV formátu i s bookletem. Můžete si tak album koupit digitálně přímo od nás, čímž nás podpoříte víc, než když ho koupíte přes jiné servery, kde si vždy strhávají nějaký poplatek.

ks toho zboží

Písnička v GP

Cena: 20 Kč

Jsi muzikant a chceš si zahrát nějakou písničku Rosy Nocturny? Kup si kteroukoliv písničku, nebo i více, a dostaneš ji napsanou v notách. Jedna písnička za 20 Kč. Můžeš ji mít v GP 7, GP 5.2, pdf či midi. Do zprávy napiš preferovaný formát a které písničky budeš chtít.

ks toho zboží

Svazky textů z města Elon - 3 kusy

Cena: 50 Kč

Texty, jež byly ztraceny a opět nalezeny! Toto jsou originální texty, podle kterých bylo napsáno album Za hradbami času. Tyto texty byly mnoho staletí pohřbeny v ruinách prastarého města Elon. Nyní byly nalezeny a bylo zachráněno 5 těchto svazků, které máte možnost si pořídit do své sbírky. Pamatujte, že každý svazek je originál v různém stavu zchátralosti, rozkladu a čitelnosti. Někde může chybět kousek textu, jinde si bude muset majitel chirurgicky oddělit slepené listy. Neručíme tedy za trvanlivost svazku, je to přeci jen archaický, časem strávený dokument. Jedná se o sběratelský artikl, který bude s časem zřejmě nabývat na ceně.

ks

Obrázek z klipu Krkavci

Cena: 5 Kč

Ručně malovaný obrázek od Kačky Loučkové, ze kterých jsme potom poskládali na PC klip Krkavci. Vyberte si obrázek podle klipu, který se vám bude líbit.

ks toho zboží

Plakát A3

Cena: 40 Kč

Plakát kapely Rosa Nocturna

ks

CD "Zapomenuté příběhy" 2016

Cena: --- Kč VYPRODÁNO

Druhé album kapely. Nový náklad symfonického metalu se spoustou hostů. CD je barevně potisknuté, s barevným obalem a bookletem obsahujícím texty. Na CD je klasická audio stopa a datová stopa, ve které najdete mp3, fotky kapely a video "Proč mnoho kapel není slavných". V případě zaslání poštou bude k ceně CD připočítána cena dobírky. Je možné si domluvit předání v Brně.


CD "V tmách" 2010

Cena: --- Kč VYPRODÁNO

První album kapely. 30 minut symfonického metalu. CD obsahuje navíc mp3 všech písní, fotky z historie kapely a video ze studia (aneb jak to vše vznikalo). Je barevně potisklé, s barevným obalem. Je možné si domluvit předání v Brně. V případě zaslání poštou bude k ceně CD připočítána cena dobírky.


Podepsaný plakát A3 z klipu "Proč mnoho kapel není slavných"

cena: 40 + (aktuální počet FB fans / 100) Kč - VYPRODÁNO

VYPRODÁNO: v případě zájmu s nabídkou odkupu od vlastníka nás kontaktujte

Máme dva kousky našich plakátů, které visely za námi na stěně při natáčení klipu "Proč mnoho kapel není slavných a naše taky ne". Přemýšleli jsme, jak ocenit fanoušky, kteří naši kapelu podporují teď v začátcích, když ještě nejsme slavní. Napadlo nás, že to uděláme zvyšující se cenou těcho dvou plakátů. Čím víc budeme mít fanoušků na facebooku, tím větší hodnotu budou mít. Takže ten, kdo si je koupí dřív, bude mít později docela cenný plakát :-)

Košík se nepodařilo uložit
Neplatný počet kusů
Košík byl úspěšně uložen. Pokud je to vše, lze přejít k objednávce kliknutím na tento zvýrazněný text. Pokud ne, prohlížej a přidávej další položky.