Log In

Nechte si poslat singl Lykantropie ke stažení na Váš mail.

Přátelé, buďme k sobě upřímní. Písnička nás stála dost peněz a za přehrátí na internetu nic nedostaneme. Chtít po vás, abyste si v dnešní stahovací době písničku koupili by od nás bylo naivní. Tak jsme se rozhodli, že vám ji nabídneme zadarmo ke stažení výměnou za váš mail. Pro případ, že zruší facebook, abychom na vás měli kontakt :)

Podle GDPR vás musíme strašně moc varovat, že si váš email uložíme a asi tak jednou za rok si vás dovolíme informovat o novinkách. Tak třeba vám určitě napíšeme, až vydáme příští nové album. Rozhodně vás nebudeme spamovat každý měsíc. A navíc nám stejně hned můžete napsat, že nechcete abysme vám psali, tak si písničku necháte a my stejně ostrouháme. Tak to funguje.

My ale věříme, že se vám bude Lykantropie, a její anglická sestřička Skinchangers, líbit a oceníte, že si můžete písničku stáhnout v plné kvalitě. Pokud se tak rozhodnete, mail čekejte až někdy večer nebo v noci. Děláme vše ručně. V opačném případě ještě pár dní vyčkejte na streamovací kvalitu. My vám tu písničku pak stejně na to YouTube nahrajem, než to udělá nějaký jiný dobrák.

Děkujeme za přízeň.

@
E-mail se nepodařilo uložit
Díky za mail! Dáme vám vědět, jakmile pro vás budeme mít něco zajímavého.