Rosa Nocturna je brněnská kapela hrající melodický metal s českými texty. Po odchodu většiny členů v roce 2016, je jejím jediným stálým členem Tonda Buček, který v prosinci 2017 vydal třetí album Rosy Nocturny s názvem Za hradbami času.

  8.12.2017 vyšlo třetí řadové album Za hradbami času.

 

  Kapela hledá muzikanty pro doplnění sestavy, aby mohla opět koncertovat.

Tonda Buček v prosinci 2017 dokončil a vydal třetí řadové album s názvem Za hradbami času

Aby po jeho vydání mohla Rosa Nocturna vyrazit na tour, hledá muzikanty na doplnění sestavy. Zejména bubeníka, kytaristu a basáka. Tonda Buček k tomu říká: "Mám sen realizovat propracovanou pódiovou show, s rekvizitami při koncertě, a promyšlenými kostýmy. Chci přinést do českých klubů něco nového. K tomu ale potřebuji muzikanty, kteří by se mnou takový záměr sdíleli a koncerty odehráli. K realizaci projektu potřebuji akutně bubeníka a ještě jednoho kytaristu. Samozřejmě se bude hodit i basák, případně další hudebníci. Nástrojů je na novém albu nespočet a muzikanty se zájmem hrát neodmítám. Snad jedinou podmínkou je zvládnutí koncertního repertoáru."

Protože se zatím nejedná o tvorbu nových písniček, ale pouze o naučení se písní z alba, není nutné, aby probíhaly klasické zkoušky. Materiál se všichni naučí doma a před tour proběhnou sehrávací zkoušky. Takže by spolupráce neměla být přehnaně časově náročná a muzikanti nemusí být z Brna. Více konkrétních a podrobnějších informací je možné získat mailem, telefonicky nebo osobně. Samozřejmě je možnost i dlouhodobé spolupráce. Nejen na jedno tour. Neváhejte se ozvat. email: kapela@rosanocturna.cz     mobil: +420 777 052 892 (Tonda)

Naše nadcházející koncerty můžete najít na našem Bandzone nebo FacebookuPřečtěte si starší rozhovor z roku 2016 s kytaristem Tondou o kapele, jejím fungování a chystání CD Zapomenuté příběhy na webu Metalforever.