Hledájí se muzikanti - zejména bubeník

Z časových, finančních, stylových a rodinných důvodů kapelu postupně opustili všichni muzikanti kromě Tondy Bučka. Ten aktuální situaci komentuje:

"Bohužel situace v kapele dopadla tak, že jsem v ní sám. Bylo by snadné ji v této chvíli ukončit a říct, že to nevyšlo. Její osud by byl stejný jako osud mnoha dalších kapel. Ale to není můj styl, vzdát se jen tak lehce. S kapelou to myslím opravdu vážně a chci to dotáhnout minimálně na Masters of Rock.

Hledám proto takové muzikanty, kteří by nejen ovládali svůj nástroj, ale měli i podobný sen jako já. Tvrdě na kapele pracovat a posouvat se dál. Protože vím, že je to dost náročný cíl, hledám muzikanty, kteří si toho budou vědomi a budou odhodláni do toho jít na sto procent. V této fázi hledám zejména bubeníka, aby byla kapela znovu koncertování schopná. Pokud tě tato hudba baví a chtěl bys to taky jednou dotáhnout aspoň na Masters, neboj se ozvat.

Aktuálně pracuji na novém, snad už konečně dlouhohrajícím, album. A protože v kapele zatím nejsou další stálí členové, bude to album plné hostů. Taková česká Avantasia..."

  Chtěl/a bys se přidat nebo nějak spolupracovat?

Hraješ na nějaký nástroj? Zpíváš? Kreslíš? Natáčíš? Píšeš? Cokoliv... Chtěl/a bys hrát, nějak spolupracovat, něco nám nabídnout nebo můžeme my nějak pomoct tobě? Rozhodně dej vědět!! email: kapela@rosanocturna.cz     mobil: +420 777 052 892 (Tonda)

Naše nadcházející koncerty můžete najít na našem Bandzone nebo FacebookuPřečtěte si rozhovor s kytaristem Tondou o kapele, jejím fungování a chystání nového CD na webu Metalforever.