Rosa Nocturna je brněnská kapela hrající melodický metal s českými texty. Stálými členy jsou kytaristé Tonda Buček a Petr Vosynek a baskytarista Petr "Dodo" Doležal. Za mikrofonem je možné slyšet hlavní hostující zpěvačku Viktorii Surmovou a další zpěvačky a zpěváky, kteří se podíleli na posledním albu kapely. Stále však ještě kapela hledá bubeníka.

  8.12.2017 vyšlo třetí řadové album Za hradbami času.

 

  Kapela hledá muzikanty pro doplnění sestavy, aby mohla opět koncertovat.

Tonda Buček v prosinci 2017 dokončil a vydal třetí řadové album s názvem Za hradbami času

Aby po jeho vydání mohla Rosa Nocturna vyrazit na tour, hledá muzikanty na doplnění sestavy. Zejména bubeníka, kytaristu a basáka. Tonda Buček k tomu říká: "Mám sen realizovat propracovanou pódiovou show, s rekvizitami při koncertě, a promyšlenými kostýmy. Chci přinést do českých klubů něco nového. K tomu ale potřebuji muzikanty, kteří by se mnou takový záměr sdíleli a koncerty odehráli. K realizaci projektu potřebuji akutně bubeníka a ještě jednoho kytaristu. Samozřejmě se bude hodit i basák, případně další hudebníci. Nástrojů je na novém albu nespočet a muzikanty se zájmem hrát neodmítám. Snad jedinou podmínkou je zvládnutí koncertního repertoáru."

Protože se zatím nejedná o tvorbu nových písniček, ale pouze o naučení se písní z alba, není nutné, aby probíhaly klasické zkoušky. Materiál se všichni naučí doma a před tour proběhnou sehrávací zkoušky. Takže by spolupráce neměla být přehnaně časově náročná a muzikanti nemusí být z Brna. Více konkrétních a podrobnějších informací je možné získat mailem, telefonicky nebo osobně. Samozřejmě je možnost i dlouhodobé spolupráce. Nejen na jedno tour. Neváhejte se ozvat. email: kapela@rosanocturna.cz     mobil: +420 777 052 892 (Tonda)

Naše nadcházející koncerty můžete najít na našem Bandzone nebo FacebookuPřečtěte si starší rozhovor z roku 2016 s kytaristem Tondou o kapele, jejím fungování a chystání CD Zapomenuté příběhy na webu Metalforever.